Výroční valná hromada

10.12.2019 09:06

Výroční valná hromada našeho sboru připadla letos na sobotu 7. prosince od 18:00 hodin. Prostory restaurace FC Višňová se brzy zaplnily do posledního místečka. Naše pozvání přijali zástupci velení 25. okrsku a sborů, a to Nečín, Drásov, Obory, Skalice, Drevníky, Hříměždice  a Ouběnice. Nechyběli ani naši kamarádi ze Štěchovic. Zástupce HZS,  velitel stanice z Dobříše npor. Radek Dopirák k nám zajel před jednáním s pozdravem a omluvou, jelikož byl delegován na výročku do Hbit, zástupce OSH Příbram se nedostavil a pan starosta obce také ne.  Program schůze byl letos bohatší, jelikož bylo nutné zařadit bod, volby do výboru sboru v pětiletém cyklu. Vlastní průběh valné hromady byl dále tradiční, kromě voleb jsme odměnili naše členy medailemi a stužkami za věrnost. Velitel sboru obdržel od OSH Příbram medaili „Záslužnou“. Volební klání nepřineslo žádné překvapení, všichni navržení kandidáti prošli, i když ne vždy stoprocentně. Jména pro pětileté funkční období jsou uvedeny na jiném místě našeho webu. V diskuzi se hosté vyjadřovali pochvalně na adresu našeho sboru a popřáli vše nejlepší k vánočním svátkům a do nového roku.  Po oficiálním ukončení programu pokračoval večer výbornou večeří (zajistila restaurace FC) a volnou zábavou s muzikou.

Děkujeme našim členům, kteří byli přítomni tomuto slavnostnímu jednání a samozřejmě i našim hostům za aktivní účast. Přejeme novému výboru mnoho úspěchů, sil a vůle do další práce.