Výroční valná hromada

28.12.2017 12:46

Letošní Výroční valná hromada našeho sboru připadla na sobotu 9. prosince od 18:00 hodin. Prostory restaurace FC Višňová se brzy zaplnily do posledního místečka. Naše pozvání přijali zástupci  sborů 25. okrsku, a to, Nečín, Drásov, Obory a Skalice, ostatní tři sbory se bez omluvy nedostavily. Naši kamarádi ze Štěchovic se letos omluvili, postihla je marodka. Za HZS přijal pozvání velitel stanice z Dobříše npor. Dopirák. OSH Příbram nevyslalo nikoho.  Program schůze byl obvyklý, snad jen, jeho součástí bylo i vyznamenávání našich členů, jak za dlouholeté členství u sboru, tak i za výtečnou činnost. V diskuzi se hosté vyjadřovali velmi pochvalně na adresu našeho sboru. Přátelé, děkujeme za vaše vřelá slova uznání. Pozornost byla věnována také anketě, ve které náš sbor získal druhé místo. Ze slavnostního předávání ocenění jsme před schůzí promítali záznam.

Po oficiálním ukončení programu pokračoval večer výbornou večeří (zajistila restaurace FC) a volnou zábavou s muzikou do brzkých ranních hodin.

Děkujeme našim členům, kteří byli přítomni tomuto slavnostnímu jednání a samozřejmě i našim hostům za aktivní účast

Jirka

foto viz fotogalerie Jiné akce SDH