UKLIĎME ČESKO

10.04.2024 09:21

Celorepubliková akce připadla letos na sobotu 6. dubna a naše obec, jako jedna z mála v regionu, vyhlásila úklidové dopoledne „Ukliďme Višňovou“. Scénář toho dne byl obdobný jako v minulých letech, tedy v devět sraz, rukavice, pytle, vesty a hurá na trasy. Členové našeho sboru svou účastí, disciplínou a pílí opět nezklamali. Letos byla poměrně hojná účast i ostatních občanů, hlavně dětí, k tomu dopomohlo i počasí, které se opravdu vydařilo. Společně všichni odvedli velký kus práce a společně s květy stromů nadcházejícího jara vyzdobili naší obec a okolí pořádkem a čistotou. Na závěr nechybělo ani chutné a zasloužené občerstvení v obecní hospodě, které přišlo určitě vhod.

Na závěr bych velmi rád poděkoval všem účastníkům, ale hlavně našim členům, kteří obětovali svůj volný čas a věnovali jej pro blaho naší obce.

Šim.