SVATOMARTINSKÝ PRŮVOD

09.11.2014 11:42

Stalo se již tradici, že v naší obci v období svátku sv. Martina Základní a Mateřská škola ve Višňové pořádá lampionový průvod po obci. Tento rok členové našeho sboru opět zajišťovali bezpečný přesun průvodu po komunikacích v obci. Ze Statku Nečín dorazili letos dokonce tři koně. Škola připravila a rozdávala výborné svatomartinské rohlíčky, restaurace FC Višňová zajistila svařáček, koláčky a pro děti čaj. Celý průvod, osvícen světélky lampionů, v čele s Martinem na bílém koni se vydal na pochod. Naši hasiči v zásahových oblecích beze zbytku splnili svůj úkol a za pomoci vysílaček zajistili hladký průběh celé akce.

Děkujeme ZŠ a MŠ za organizaci akce při které jsme mohli asistovat, věříme, že všichni účastníci, děti i dospělí byli spokojeni. Tak zase za rok svatý Martine!

foto vis fotogalerie Jiné akce SDH

J.Sim.st.