Silvestrovský výšlap

03.01.2020 09:41

Šestý ročník výšlapu na Velkou skálu se letos konal opět v režii hasičů. Ačkoliv jsme tentokrát rozmístili zvací plakátky s touto akcí po celé obci a vyzvali tím občany k účasti, na počtu účastníků se naše snaha neprojevila, i tak počet byl velmi slušný. Počasí nám opět vyšlo,  vlastní cesta a program se nesly v duchu minulých let, Višňová, Drásov a Dubenec, tři obce poslední den v roce navštěvují tuto lokalitu a společně oslavují Silvestra. Dubenečtí přiložili ruku k dílu a v průběhu roku dokončili stavbu krásného srubu, a tak zútulnili celé prostředí Velké skály, děkujeme. Vy, kteří jste ještě neměli možnost navštívit nejvyšší bod višňovského katastru, neváhejte a vyražte kdykoli během roku, nebudete litovat, z Višňové je to krásná nedlouhá procházka. Samozřejmě tu úžasnou atmosféru na místě zažijete jen na silvestrovském setkání, kdy je zde spousta úžasných lidí a všichni jsou naladěny na stejnou přátelskou vlnu.

Jen více takových setkání, již se těšíme se na Silvestra 2020