Pouťové posezení

25.11.2018 18:31

Již tradiční akce našeho sboru se konala 24. listopadu v hasičárně. Stejní lidé, stejný program, super pití, jídlo i zábava. Hlavní bod programu, promítání videí a fotografií z akcí sboru v tomto roce 2018. Pro většinu členů je produkce překvapením, jelikož veškerou dokumentaci z roční činnosti neměli možnost vidět. Proto se ozývaly záchvaty smíchu i komické komentáře. Prezentace na našich stránkách představuje jen zlomek ukázek a na tomto setkání promítneme vše, mnohdy i veřejně nepublikovatelné záběry. Letos přišlo i více členů, kteří jistě nelitovali a prožili úžasný sobotní večer.

Díky patří opět aktivním členům sboru, kteří akci připravovali, zrealizovali a v neděli uklidili a samozřejmě i těm, kteří přišli. Jsme rádi, že si tato setkání hasiči oblíbili a jsou na každoročním kalendáři višňovského sboru.

foto viz fotogalerie Jiné akce SDH