Oslavy výročí založení SDH Dlouhá Lhota (130) a Kamýk nad Vltavou (140)

21.06.2023 11:16

Červen, to je měsíc, který využívají sbory dobrovolných hasičů k pořádání oslav výročí založení svých spolků. Jinak tomu není ani letos. Zástupci našeho sboru přijali pozvání hned na dvě akce, a to do Kamýku nad Vltavou, kde hasičtí přátelé slavili sto čtyřicítku a do Dlouhé Lhoty, kde sbor založili před sto třiceti lety. Shodou okolností obě slavnosti připadly na sobotu 17. června. V Kamýku dopoledne a ve Lhotě odpoledne. Vytvořili jsme dvě skupiny, které náš sbor s praporem reprezentovaly. Program na obou akcích byl podobný, v tradičním stylu hasičských oslav. Vše proběhlo jistě ke spokojenosti pořadatelů i návštěvníků, jenom počasí toho dne, zvláště odpoledne bylo trochu proti a občas zazlobilo deštěm.

Děkujeme kamýckým i lhotským přátelům za pozvání a přejeme oběma sborům a jejich členům pevné zdraví, hodně úspěchů na sportovním poli a šťastné návraty z výjezdů.

Jak dokumentovali kamýčtí na jejich facebooku:

foto viz fotogalerie Jiné akce SDH