Maškarní veselí v obci

06.03.2018 10:50

Tak se to podařilo, ve Višňové již po druhé v novodobé historii propukly masopustní oslavy, a to 17. února v sobotu odpoledne. Letos se této, můžeme říci již tradiční akce, zúčastnilo desítky masek a ještě větší množství přihlížejících. Organizace se ujala škola, obec, hasiči a fotbalisti. Po zahájení veselí se průvod masek vydal od restaurace po obci. Navštívili jsme několik domů, kde proběhly zastávky s občerstvením a tanečkem za doprovodu harmoniky a vozembouchu.  Závěr průvodu patřil opět obecní restauraci, kde si přítomní mohli pochutnat na zabijačkových specialitách, které den předem připravili hasiči. Samozřejmě zábava a rej masek pokračovaly i v Bistru za doprovodu kapely Domino. Myslím, že se všichni náramně bavili, a to tak, že jsme zapomněli vyhlásit nejlepší masky, tak příště!

Na závěr bych rád poděkoval vedení a zaměstnancům školy, dětem a rodičům, našim hasičům, fotbalistům, panu starostovi, restauraci FC Višňová a všem, kteří se zúčastnili této podařené akce. Nesmím zapomenout na občany, kteří přijali masky ve svém obydlí a zde je královsky pohostili. Sice jsme odhalili ještě nějaké maličkosti v organizaci celé akce, ale to nás neodradí od pořádání ročníku 2019 a s vaší pomocí to jistě dokážeme s větším nadšením a grácií.

Výsledek obrázku pro smajlík

Tak za rok nashledanou

Jirka

foto viz fotogalerie Jiné akce SDH