JARDA KUBÍK SLAVÍ

25.03.2017 17:46

11. března slavil náš dlouholetý kamarád Zasloužilý hasič Jarda Kubík významné životní jubileum, a to osmdesát let života na tomto světě. Přijali jsme jeho pozvání a zúčastnili se tohoto slavnostního aktu v Bohutíně v restauraci Na hřišti. Při této příležitosti jsme kromě dárků udělili Jardovi titul „Čestný člen SDH Višňová“.

Jaroslav Kubík je nositelem nejvyšších hasičských vyznamenání, je také vedoucím Aktivu zasloužilých hasičů při OSH Příbram. Jak se říká: Tělem i duší hasič.

Jardo, děkujeme Ti za pozvání na oslavu, velmi si toho vážíme a jsme hrdi na to, že jsi náš kamarád. Děkujeme Ti za vše, co jsi pro náš sbor udělal a jistě ještě uděláš. Do dalších let přejeme nepočítaně rodinných a hasičských radostí.

Za višňovské hasiče velitel

Podívejte se na krátké video TV Fonka:  www.youtube.com/watch?v=IWt6LuBGQL4