Hasičská soutěž - Suchodol

07.07.2012 17:49

V sobotu 7. července jsme přijali pozvání od suchodolských hasičů a vyrazili na Suchodolský pohár s názvem: "Trubka Cup 2012".

Soutěž se konala na louce pod Náveským rybníkem. Pořadatelé se snažili a vymysleli netradiční klání v podobě třech soutěžních disciplín. A to požární štafeta s překážkami - naši borci pěkné třetí misto, dále tradiční požární útok, naši páté místo a na závěr, již za trvalého deště opět požární útok, ale tentokrát si soutěžící své posty museli losovat (kromě strojníka). Naši si tak změnili své činnosti při útoku a to nám zrovna moc nevyhovovalo, bylo z toho šesté místo. No a celkově na nás čekalo také šesté místo. Nic moc, ale bude líp. V každém případě jsme prožili v Suchodole pěkný hasičský den, vše bylo v pohodě, až na to, že jsme byli všichni mokří jak hasiči - vodníci :), ale bylo teplo, tak no problem.

Děkujeme a pokud to půjde, přijedeme  příště zas!

foto viz. fotogalerie Požární sport

Jirka senior