HASIČSKÁ SOUTĚŽ - 25. OKRSEK

19.05.2012 18:45

19.5.2012 v 8:30, Hříměždice, základní kolo požárního sportu.

Naše účast:

Muži I - celkově 2. místo

Muži II - Nejlepší čas - po zásahu velitele soutěže N

Źeny - celkově 3. místo

Děti II - 4. místo

Náš sbor odejel ze soutěže před vyhodnocením ( většina, někteří zůstali??) na protest proti "zaříznutí " velitelem soutěže bez podložení v pravidlech požárního sportu.

Podáváme písemný protest na velení 25. okrsku a žádáme o prošetření .

Děkujieme všem višňovským členům sboru, kteří se této soutěže zúčastnili a samozřejmě i našim zástupcům v řadách rozhodčích. Je nám líto, že jsme tento závod museli uzavřít předčasným odjezdem, ale uznejte, přece si nemůžeme nechat s...t na hlavu. Hasiči jsou nositeli příkladné morálky a cti a zde bylo vše pošlapáno. Dle rozhodčích základny bylo vše v pořádku, nebyl zvednut ani červený prapor, náš výsledný čas byl daleko před ostatními, i přes to jsme byly poslední. Je nám líto, že kompetentní osoby neznají pravidla požárního sportu a dané slovo pro ně nic neznamená.

foto viz. fotogalerie Požární sport