Hasičská fontána Bohutín

28.07.2014 15:25

25. července jsme využili pozvání Bohutínských hasičů a navštívili jejich hasičskou FONTÁNU. Již několik let u příležitosti bohutínské pouti probíhá ve vesnici po setmění slavnostní fontána za podpory barevného osvětlení a tónů známé skladby Vltava. Hasiči z Bohutína, Vysoké Pece a Lázu za pomoci svých stříkaček a mnoha proudů vytvořili krásné umělecké dílo, krůpěje vody se zrcadlily v barvách reflektorů, proudy nabývaly výšky a intenzity podle tónů známé skladby, opravdu krásný zážitek. Pak následoval gejzír výbuchů a barevných dekorací. Bohutínští nenechali nic náhodě a ohňostroj, který připravili byl opravdu monstrózní.

Jsme rádi, že jsme mohli vidět tuto akci, všem se moc líbilo!