Dětské sportovní odpoledne

05.07.2021 10:27

V sobotu 26. června probíhalo na našem fotbalovém hřišti „Dětské sportovní odpoledne“ pod záštitou OÚ Višňová, na organizaci se podílel i náš sbor. Připravili jsme pro děti tyto disciplíny: Střelba ze vzduchovek na papírové terče na čtyřech stavech, dále vědomostní kvíz, požární útok s dětskou džberovkou, také si děti vyzkoušely stříkání s proudnicí na hašení opravdových požárů, samozřejmě nemohla chybět ani prohlídka našeho krásného hasičského speciálu se vším vybavením a na závěr stříkání vody s pěnou na plachtu, kde se děti zřejmě nejvíce „vyblbly“.  Počasí toho dne bylo krásné, slunečné, tak snad nevadilo trochu vody a mokré oblečení, což potvrzoval smích na dětských rozzářených tvářích. Kromě stanovišť hasičů bylo na hřišti připraveno mnoho dalších rozmanitých disciplín, kde děti prokazovaly svůj um, sportovní zaměření a užívaly dětské radovánky. Obec připravila občerstvení i odměny pro dětské účastníky, kterých se sešlo velké množství.                                                                                        Tak, naši milí dětští přátelé, zase za rok nashledanou.

Foto viz fotogalerie Jiné akce SDH

vel.