Den dětí ve Višňové

28.05.2022 17:09

Již se stalo tradicí, že v naší obci probíhá oslava Dne dětí na hřišti pod taktovkou obce, hasičů a fotbalistů. Tento rok byl scénář obdobný, tedy i naše atrakce pro děti byly stejné. Po obědě jsme vyrazili vybaveni pomůckami na hřiště, postavili jsme stan, připravili střelnici, útok na vodu se džberovkou a samozřejmě naše krásné auto na prohlídku. Po třinácté hodině se začaly trousit děti v doprovodu rodičů. Největší zájem byl o střelbu ze vzduchovky na papírový terč a stříkání na plechovky. Měli jsme připravenou pro děti i bohatou pěnu, ale žel k realizaci tohoto oblíbeného herního prvku nedošlo, nepřálo nám počasí a hrozilo nachlazení. Ale i tak si jistě dětičky krásné odpoledne užily. Odnesly si z našeho stanoviště i drobné sladkosti a terče se svými zásahy střelby. Milé děti, tak zase příště na viděnou.

Poděkování patří našim členům, kteří nelitovali svého sobotního volna k naplnění radosti višňovského potěru.

velitel