Cvičný branný závod dětí - Skalice

26.03.2013 18:14

V sobotu 23. března se konal sedmý ročník branného závodu pro děti SDH v katastru obce Skalice, který pořádají každým rokem skaličtí hasiči. Náš sbor měl zástupce - jedno družstvo v kategorii starší žáci, ve složení: Veronika, Kristýna a Bára. Doprovod zajistili Stáňa, Nikola, Jirka a Lukáš. Byla to premiérová jízda s naším nově pořízeným Transitem. Zúčastnilo se celkem šestnáct družstev, mladších i starších žáků, většinou členů 25. okrsku. Vlastní závod započal po obědě. Děti plnily úkoly běžné pro branný závod. Mimo jiné: Střelba, uzle, zdravověda, topografie, hasební látky, šplh a další. Našim holkám to tentokrát moc nešlo a skončily na chvostu startovního pole. I přes to si odnesly sladkou odměnu a diplom. Žel, ač jaro, zimní počasí závodu nepřálo.

Holky děkujeme za repre a nevěste hlavu, příště bude líp.

Jirka ml.

Foto viz. fotogalerie Požární sport