Cvičný branný závod dětí Skalice 19.3.

24.03.2017 16:40

V neděli 19.3. se naše hasičata zúčastnila cvičného závodu mladých hasičů požární všestrannosti na Skalici. Počasí nám bohužel moc nepřálo, celou soutěž provázel déšť, ale i přesto se sjelo na Skalici celkem 25 družstev. Organizátoři zareagovali na tento fakt tím, že disciplíny byly většinou v krytých prostorách, aby děti moc nepromokly.

Naši mladší skončili na 12. místě z celkového počtu šestnácti družstev. Starších družstev bylo devět, našim se bohužel nezadařilo a skončili na posledním místě. I přesto, že závod byl cvičný, pořadatelé vyhodnotili výsledky, a rozdělili mezi startující sladkosti a diplomy.

Celé odpoledne proběhlo v přátelském, takřka rodinném ovzduší.

Děkujeme hasičům ze Skalice za pozvání a za to, že připravili pro malé hasiče krásné nedělní odpoledne.

Foto viz fotogalerie Požární sport