ANKETA - HASIČI ROKU

28.11.2022 14:29

Opět po pěti letech jsme soutěžili v anketě "Dobrovolní hasiči roku", tentokrát v kategorii Jednotka sboru. O průběhu a hlasování jsme vás průběžně informovali podrobně na úvodní stránce našeho webu. A pro nás to nejdůležitější - výsledek, a ten je:  4. místo pro oblast sever-střed Čech a Prahu. Třetí místo nám uniklo o několik málo hlasů, takže cena útěchy. Ale i tak je to pro naše hasiče, obec i okres velký úspěch. Hlavně to, že nás odborná porota vybrala do finále, toho si velmi vážíme, no a další záleželo na vás, naše příznivce a podporovatele. Hlasování SMS mobilními telefony a ve webové aplikaci není vždy objektivní, a naše jednotka zde ztratila, kdyby hlasovala v naší obci alespoň většina dospělých občanů, výsledek by vypadal jinak. V každém případě moc děkujeme všem, kteří nelitovali šest korun a maličko času pro hlasování na webu a vyjádřili nám tímto svou podporu.

Naše výjezdová jednotka obce i sbor jsou ve výborné kondici bez ohledu na umístňování v různých soutěžích a anketách, jsme připraveni pomáhat občanům. Podrobné informace i přenos slavnostního večera z Zoner Boby Hall v Brně najdete na stránkách ADHR.

Vyhodnocení-odkaz