18. ročník hasičského rozjímání

08.09.2020 19:53

V tomto roce připadla hasičská slavnost na 28. srpna, pátek. Letos se konal již osmnáctý ročník. Rozjímání probíhalo dle osvědčeného scénáře, tedy setkání členů višňovského sboru při dobrém jídle, pití a muzice. Stan jsme postavili na stejném místě, tedy za Bistrem, kde nerušíme občany a můžeme se tedy dlouho, do noci bavit. Vše probíhalo standardně, ale z večera se zatáhla obloha a přišel velký déšť, podporovaný větrem, museli jsme držet konstrukci stanů, aby nám neodlétly. Po tomto netradičním zážitku zábava pokračovala do pozdních hodin.

Děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili, ale hlavně těm, kteří přiložili ruku k dílu a pomohli se stavbou a bouráním stanů, Jirkovi B. díky za propůjčení lavic a stolů a samozřejmě i těm, kteří vyrobili doma něco na zub a pomohli s cateringem.

Tak zas za rok!

Vel.