14. ročník hasičského rozjímání

04.09.2016 19:30

Datum konání tradičního „HASIČSKÉHO ROZJÍMÁNÍ“ připadlo na první zářijový pátek. Letos se konal již čtrnáctý ročník. Na tento den se většina členů našeho sboru velmi těší a má proč. Vždy panuje veselá atmosféra provoněná uzenou krkovičkou, různými pochutinami od mistra kuchaře Pepi a dobrotami - co kdo přinesl, samozřejmě vše správně podlito výborným pivečkem. Letos ale přece byla změna, zemřel náš člen bratr Svoboda, který vždy bezchybně zajišťoval občerstvení, tedy jsme museli nastalou situaci řešit, ale díky ochotě a obětavosti některých našich členů jsme catering stoprocentně zajistili.  Celý večer hrála reprodukovaná hudba a světe div se, došlo brzy i na tanec. Dokonce i počasí bylo na naší straně a moc nám přálo. Mrzí mne, že se nezúčastnila většina kluků a holek z našich úspěšných soutěžních družstev, doufám, že příště si čas udělají.

Na závěr bych rád poděkoval všem členkám a členům sboru, kteří pro tuto velmi vydařenou akci udělali něco na víc, nebudu jmenovat, abych na někoho nezapomněl, to by mě mrzelo, však ti, kteří byli vědí že: Proběhla příprava - stoly, židle, lavice, stan, dříví na topení, zajištění jídla a pití, muzika, upečení výborných sladkostí a samozřejmě sobotní úklid. Dík patří samozřejmě i všem ostatním členům našeho sboru, kteří svou účastí přispěli k výborné náladě pátečního večera a také FC Višňová za zapůjčení prostoru hřiště a kabin.

Příště nás čeká polo jubilejní ročník, a to patnáctý, tak za rok se těšme.

foto viz fotogalerie Jiné akce SDH

JŠ.