130 let SDH Štěchovice

19.11.2016 10:48

9. září jsme přijali pozvání našich kamarádů ze Štěchovic na oslavu výročí založení sboru před stotřiceti lety. Po obědě jsme vyrazili a né s prázdnou. Cukrárna ve Višňové nám zhotovila velký dort, v kterém se ukrývalo překvapení – skutečný soudek piva, snad to pro štěchovické nebyl velký šok – reakce jsme se zatím nedověděli.                                                                 A nyní k vlastním oslavám – bylo krásné letní počasí, po úvodním přivítání proběhly krátké proslovy, ocenění hasičů a sborů, dále průvod a pokládání kytic k významným místům. Po této oficiální části následovaly ukázky techniky, požárních útoků a další vystoupení.  Někteří sledovali tyto ukázky, jiní seděli ve stinném prostředí hasičárny a konzumovali dobroty připravené štěchovickými hasičkami. K večeru následoval přesun do nedaleké restaurace na večeři a na posezení při hudbě a pivečku. Celkově se jistě štěchovickým oslavy podařily na jedničku.

Kamarádi děkujeme za pozvání, příjemné posezení a přejeme do dalších let mnoho úspěch ů v hasičině, pevné zdraví a vše dobré.

foto viz. footogalerie Jiné akce SDH

Foto štěchovických:

hasici-stechovice.rajce.idnes.cz/Oslavy_130._vyroci_zalozeni_SDH_Stechovice,_10.9.2016/