120 let ČHJ HUBENOV

28.07.2014 15:07

26. července se zástupci našeho sboru zúčastnili na pozvání ČHJ Hubenov oslav jejich 120. výročí založení sboru, jež bylo spojené s tradičními "Hubenovskými slavnostmi".

K malebné povltavské vesničce Hubenov se vydalo v sobotu odpoledne šest našich členů. Po přivítání, zápisu do kroniky a prohlídky hasičárny následoval nástup sborů, položení věnce k pomníku padlých, dále slavnostní projev starosty, předávání medailí a pamětních listů. Celé odpoledne návštěvníky provázela dechová kapela, krásné počasí, výborný gulášek a vychlazené pivečko. Večer došlo i na tanec, ani se nám nechtělo odcházet, leč vše pěkné končí, a tak jsme se i my rozloučili s hubenovskými přáteli a odjeli domů.

Děkujeme výboru České haičské jednoty v Hubenově za pozvání a příjemné posezení a přejeme do dalších let mnoho úspěchů v hasičině, pevné zdraví a vše dobré.

Šim,st.