140 let hasičů ve Drevníkách

19.09.2021 13:20

Drevničtí hasiči v tomto roce oslavují významné výročí, a to 140 let od svého založení. Na tuto akci vyrazili i naši zástupci ve vycházkových uniformách a s hasičským praporem. Oslavy probíhaly v klasickém scénáři, a to nástup, průvod k pokládání věnců, projevy, ocenění některých členů místního sboru, dále byly ukázky likvidace požáru a vyprošťování osob z automobilu a nechyběla ani kulturní vložka v podobě tanečků dobříšských zasloužilých žen. Počasí toho dne přálo, klobásky byly výborné, pivečko jak by smet, příjemné prostředí s kamarády, co více si přát. Na večerní zábavu jsme již nečekali a spokojeni vyrazili k domovu.

Děkujeme drevnickým hasičům za pozvání, za občerstvení a přejeme do dalších let mnoho hasičských úspěchů, pevné zdraví a  jen dobrou náladu, stejnou, jako v den oslav.

za višňovské účastníky velitel