130 let SDH Nečín

14.06.2022 11:33

11. červen, datum, které se stalo významné pro nečínské hasiče, jelikož tento den slavili sto třicet let od svého založení. Samozřejmě pozvání přišlo i našemu sboru a jelikož se tradice mají udržovat, rádi jsme pozvání přijali. Nečínští chtěli podtrhnout oslavy něčím výjimečným, a tak naplánovali defilírku hasičských aut. Tedy i my jsme vyjeli s naším krásným speciálem v šesti lidech k místu konání oslav. Program byl poskládán tradičně, jak bývá na takových to akcích běžné, uvítání, průvod obcí s pokládkou věnců, nástup na hřišti, projevy a ocenění hasičů, prohlídka techniky přítomných sborů a doprovodný program. Zástupci našeho sboru, museli žel, slavnosti po patnácté hodině opustit, ale na oficiální části jsme byli přítomni.

Děkujeme nečínským hasičům za pozvání a přejeme do dalších let činnosti mnoho zdraví, neméně hasičského štěstí a šťastné návraty z výjezdů jednotky sboru. Našim zástupcům děkuji za aktivní účast.

Vel.