Vánoční ples

02.01.2019 17:30

Tradiční Vánoční ples jsme letos podruhé pořádali v prostorách restaurace FC Višňová. Prostor svou velikostí odpovídá počtu návštěvníků zábavných akcí v naší obci. Organizačnímu výboru se podařilo zajistit tombolu na historicky největším počtu a kvalita, no posuďte sami. Například v jedné ceně dvě lahve vína, snažili jsme se, aby minimální cena jednoho dárku převyšovala částku sto korun. Však také po vyhlášení prodeje lístků se po nich jen zaprášilo a někteří návštěvníci plesu ještě měli zájem o další. Dárky do tomboly letos věnovali hlavně sponzoři a někteří členové sboru, za což patří velké DÍKY. Pražská skupina Hitos hraje na našem plese již několikátý rok, letos s inovovaným repertoárem nadchla účastníky plesu, opravdu profesionální výkon, DĚKUJEME.

Hasičský ples ve Višňové, který pořádá sbor už dlouhá léta, se velmi vydařil, věříme, že všichni účastníci odcházeli spokojeni. Tak příští Vánoce nashledanou.