Vánoční ples

28.12.2017 12:46

Vánoční ples hasičů ve Višňové je vyvrcholením roční činnosti našeho sboru, letos, po několika letech jsme se s pořádáním této akce vrátili do Višňové, do zvětšených prostor restaurace FC Višňová. Datum konání připadlo na 25. prosince od dvaceti hodin. Hudbu zajistila pražská skupina Hitos. Návštěvníky čekalo vánočně vyzdobené prostředí a jako vždy, super tombola. Ti, kteří přišli, museli být spokojeni a jistě se dobře bavili.

Děkuji, těm několika málo členům sboru, kteří ples a tombolu připravovali, vyzdobili sál a zajistili pořadatelskou službu. Velké díky sponzorům, kteří finančně, nebo dárky přispěli do tomboly, díky také členům našich hasičů, kteří přispěli dárky do tomboly, věříte, že jich nebyla ani polovina z členské základny? V každém případě se ples vydařil.  Ano, slyšeli jsme hlasy o nevhodném termínu konání v době vánoční, ale my nebudeme těmi, kteří poruší dlouholetou tradici konání hasičských vánočních plesů ve Višňové.

foto viz fotogalerie Jiné akce SDH