ÚPRAVA NAŠÍ HASIČÁRNY

09.04.2017 16:43

V neděli 9. dubna jsme se pustili do stavební úpravy naší hasičárny. Měli jsme v plánu zbourat příčku v zadní části, kde byla místnost pro potřebu obce, Sbor tím získá větší prostory na uskladnění dvou našich renovovaných stříkaček. Po vyklizení části hasičárny jsme se s vervou pustili do díla, jedni bourali, druzí nakládali a další odváželi stavební suť do připraveného kontejneru od firmy Dorys. Pochopitelně neztratili se ani ti co radili. Během dopoledne bylo hotovo, samozřejmě ještě chybí vybourat okno a zazdít, vybourat zárubně do dílny a zazdít a obnovit elektroinstalaci, tyto práce svěříme odborným firmám. Na závěr vymalujeme a dáme vše do pořádku. Tečku za dnešní „brigádou“ udělala naše členka Lenka, která  uvařila výbornou vepřovou a náš člen, hostinský Petr nám k tomu natočil úžasný pěnivý mok. Však se podívejte na fotky hasičky Vlaďky, kde je zachycen celý průběh této podařené akce.

Na závěr opět poděkování, které si zaslouží všichni přímo i nepřímo zúčastnění. Vážení čtenáři, jistě si umíte představit jiný způsob trávení svátečního dne, o to víc patří obdiv těmto upachtěným, zaprášeným členům sboru, kteří místo ležení na kavalci zvolili práci ve prospěch všech.

Foto viz fotogalerie Jiné akce SDH

j.š.