Svatomartinský průvod

13.11.2023 18:52

Úvod:

Základní škola a Mateřská škola Višňová ve spolupráci s OÚ a Sborem dobrovolných hasičů Višňová pořádají dne 10. listopadu 2023 Svatomartinský průvod

Zahájení průvodu bude v 16:30 hodin na školní zahradě. Přijďte se s námi pobavit, připomenout si legendu o svatém Martinovi a ochutnat svatomartinské rohlíčky. Nezapomeňte si přinést lampion.

A jak je psáno v úvodu, tak to i bylo, účastníků nespočet, počasí nádherné. Pro nás hasiče bylo ctí zajišťovat lampionový průvod po celé trase za světýlky. Vše proběhlo ke spokojenosti, hlavně dětí. Jsme moc rádi, že se v naší vesnici dodržují tradice a že i hasiči se na těchto podílejí. Děkujeme škole i školce, organizace byla, jako vždy, bezchybná, rohlíčky byly jedna báseň. A na závěr posezení v obecní restauraci mezi přáteli a s chutnou kachničkou, ne méně tak s lahodným mladým vínkem.

Děkuji klukům z JSDH, kteří pomohli zajistit bezpečnost průvodu.

velitel