Pohár Zasloužilých členů SDH Hříměždice 9.7. 2011

10.07.2011 12:40

9. července jsme se zúčastnili tradiční soutěže v Hříměždicích. I přesto, že nás bylo pouze pět, vyrazili jsme s naší novou stříkačkou Tohatsu a v nových červených tričkách do místa zápolení, v Hříměždicích. Letošního ročníku se zúčatsnil rekordní počet sborů: 17 družstev můžu a 14 družstev  žen. Soutěž probíhala dvoukolově. Jelikož nás bylo pouze pět, museli jsme sehnat pomoc. To se nám podařilo u SDH Suchodol, který nám poskytl dva výborné proudaře. Společně s nimi jsme se postavili se startovním číslem 14 na start. Nastartovaný dvoutaktní motor naší stříkačky přilákal spousty diváků, kteří zvědavě přihlíželi našemu útoku. Čas 29 vteřin byl pro nás víc než přijatelný a mašina svým výkonem skutečně diváky překvapila. V druhém kole jsme tento čas vylepšili ještě o dvě vteřiny a celkové deváté místo bylo pro nás při velké konkurenci velmi úspěšné. 27 vteřin je nejlepší čas, který jsme v Hříměždicích na jejich obávaných nástřikových terčích dosáhli. Děkujeme klukům z Suchodolu za bezchybnou pomoc.

Foto viz. fotogalerie Požární sport