Silvestrovský výšlap

02.01.2019 17:33

Pátý ročník výšlapu na Velkou skálu se letos konal opět v režii hasičů s několika hosty. V loňském roce jsme v zápisu podrobněji popsali tuto dominantu našeho katastru, tak, kdo neví, vrátí se do aktualit roku 2017. Je potěšující, že počet účastníků zase vzrostl, byla nás již velká tlupa. Velmi důležitý účastník, a to počasí opět vyšlo, předpověď slibovala místy déšť, ale skutečnost byla jiná, celkem teplo, malý větříček, po nočním deštíku krásný vzduch, no ideál. Vlastní cesta a program se nesly v duchu minulých let, jen s malou změnou, a to v počtu návštěvníků Velké skály, kde nebylo kam šlápnout. Višňová, Drásov a Dubenec, tři obce poslední den v roce navštěvují tuto lokalitu a společně oslavují Silvestra. Krásná tradice že? Díky všem, kteří přišli, šli a došli.

Tak vážení, do nového roku tou správnou nohou, za rok opět tady.