Okrsková soutěž

20.10.2017 18:52

13. května proběhlo v Oborách na místním fotbalovém hřišti Základní kolo v požárním sportu, samozřejmě s naší účastí. Tuto soutěž organizuje každý rok 25. okrsek, jehož jsme členy.  Naše výprava letos čítala družstvo - muži, ženy a muži nad pětatřicet, děti, žel opět chyběly. Také jsme přivezli několik našich členů, kteří zajišťovali soutěž jako rozhodčí, či ve sčítací komisi. Sportovní den se řídil dle klasického scénáře – nástup, 100 metrů běhu s překážkami pro mladší muže a ženy. V tom samém čase útoky mladších a starších dětí, dále útoky žen a mužů. A jak si vedli naši - v nejsledovanější kategorii kluci získali stříbro, měli nejlepší útok, ale po stovkách byli až pátí. Děvčata bronz, po stovkách byly také třetí. Poslední kategorie v které jsme měli zastoupení, a to muži nad pětatřicet – také bedna, třetí místo. Celkem dobré výsledky, a to nám chyběli čtyři borci z áčka. Počasí celému klání přálo, až odpoledne při nástupu spadlo pár kapek deště.

Děkujeme našim členům za vzornou reprezentaci, a našim rozhodčím za kvalitní férové rozhodování. K  dosaženým výsledkům blahopřejeme. Přátelé a příští rok u nás!

foto viz fotogalerie Požární sport