Návštěva z Bolešin

22.08.2012 14:01

V pátek 17. srpna jsme přivítali vzácnou návštěvu, a to hasiče z vesničky nedaleko Klatov, z Bolešin. Přátelé přijeli autobusem a zastavili se u nás na závěr své dvoudenní akce, putování po českých krajích. Po uvítání jsme se vydali "Po stopách Chalupářů", dále jsme předvedli obecní automatickou kotelnu na dřevěné pelety a samozřejmě dominanty naší obce. Na závěr jsme uspořádali posezení v obecní restauraci FC Višňová, kde jsme si povídali při pivečku a klobáskách do pozdních večerních hodin. Rádi jsme přijali pozvání od pana starosty obce Bolešiny na tradiční pivní slavnosti, které pořádají na Václava.

Přátelé doufáme, že se Vám u nás líbilo a těšíme se na příští setkání.

Díky višňovským hasičům, kteří se ujali organizace této vydařené akce a také restauraci FC Višňová za vzorný servis.

Jirka s.

foto viz. fotogalerie Jiné akce SDH