Hasičské rozjímání

07.09.2011 19:29

Sestry a bratři hasiči, vážení přátelé,

dne 2.9.2011 (pátek) se koná  9. ročník letního setkání veškerého hasičstva obce Višňová

od 18:00 hodin u kabin fotbalového hřiště.  Účastnický poplatek činí 100Kč na dospělého hasiče.

Program: Tradiční hasičské rozjímání při dobrém jídle,  pití a živé muzice.

Věříme, že všichni přijmete pozvání a svou účastí přispějete k výborné náladě pátečního večera.

Jiří ŠIMONOVSKÝ                                                                                 Jiří FIŘT

Velitel SDH                                                                                   Starosta SDH

Děkujeme tímto výboru fotbalového klubu za  laskavé propůjčení prostorů hřiště a kabin

a také  skupině „Burian Bend“  za hudební produkci.

Tak toto byla pozvánka pro hasiče. A výborná nálada skutečně byla, tentokrát se vydařilo ipočasí, pivo i maso bylo výborné a  živá hudba letos ve třech hrála bezvadně. Všem, kteří pomohli při organizaci a všem, kteří se zúčastnili děkujeme. Už dnes se těšíme na jubilejní 10. ročník.

Foto viz. fotogalerie - Jiné akce SDH