Hasičské rozjímání

29.08.2010 19:00

V pátek 27. srpna se již po osmé konalo na hřišti "HASIČSKÉ ROZJÍMÁNÍ". Pod tímto magickým názvem se skrývá setkání veškerého višňovského hasičstva při dobrém jídle, pití a muzice.

Odpolední mraky, déšť a silný vítr nevěstily nic dobrého, ale večer, jako by mávnutím kouzelného proutku vyšlo sluníčko, vítr se utišil a my jsme mohli začít. Jako každý rok, tak i letos přišlo hojné množství členů, pro které bylo připraveno 20 kilo uzené krkovice a kladenky, tři sudy pivá, také něco pro povzbuzení chuti, pro děti nealko a další proprijety. Po krátkém úvodu začala hrát naše dvoučlenná kapela, na kameni se ohřívalo maso a samozřejmě proudil zlatavý mok. Hasiči si toho měli mnoho co říci, a tak mnozí vydrželi až do brzkých ranních hodin.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a vlastní realizaci akce, už se těšíme na příští rok, na další setkání.

Foto viz fotogalerie -Jiné akce